آزمایشگاه پاتوبیولوژی پارس طب با بیش از 15 سال سابقه ی فعالیت از زمان تاسیس به عنوان یکی از آزمایشگاه های برتر کشور در منطقه ونک – گاندی فعالیت می نماید. این آزمایشگاه با اختصاص فضایی نزدیک به 1000 متر مربع با طراحی مدرن در چند طبقه و شامل 300 متر مربع فضای پذیرش با امکان فاصله گذاری اجتماعی مناسب و بخش های مختلف تخصصی با پرسنل متعهد و متخصص و بکارگیری تجهیزات مدرن و بروز براساس پروتکل ها و استانداردهای روز جهان در حال گسترش فعالیت های خود بوده و مورد اعتماد جامعه ی پزشکان متخصص و شرکت ها و برندهای مطرح کشور می باشد.

چشم انداز آزمایشگاه پارس طب:

ارائه خدمات تشخیص طبی با کیفیت ممتاز برای همه افراد جامعه بر پایه الزامات ایزو 15189 و استانداردهای آزمایشگاهی مرجع سلامت برای تبدیل شدن به یکی ازدقیق ترین و مورد اعتمادترین مراکز تشخیصی از طریق ارتقاء دانش و آگاهی پرسنل و تجهیزات به روز همزمان با حفظ استانداردهای ایمنی و بهداشتی

رسالت آزمایشگاه پارس طب:

آزمایشگاه پاتوبیولوژی پارس طب با اعتقاد به تاثیر گذاری تعهد و اخلاق حرفه ای در کنار تخصص و در راستای نیل به اهداف تامین سلامت جامعه، با رویکرد احترام به مراجعین، پاسخگویی مناسب، ارائه خدمات به روز و تخصصی و بهبود مستمر کیفیت خدمات آزمایشگاهی پا به عرصه خدمت رسانی نهاده است.

ازمایشگاه-پارس-طب

اهداف کلی و استراتژیک:

 1. اخلاق مداری، حفظ کرامت انسانی، جلب رضایت مراجعین و پاسخگویی مناسب
 2. استقرار سیستم مدیریت کیفیت و بهبود مستمر کیفیت خدمات قابل ارائه
 3. آموزش مستمر و تلاش در جهت ارتقاء دانش بومی و توانمندسازی نیروی انسانی
 4. توسعه و بهره­گیری از تجهیزات آزمایشگاهی نوین
 5. توسعه و بهره­گیری از فناوری اطلاعات و تکنولوژی­های روز در راستای بهبود خدمات قابل ارائه
 6. توجه به الزامات ایمنی شغلی، بهداشت محیط و سلامت محیط زیست
 7. رعایت الزامات ملی و بین المللی و اخذ گواهینامه های بین المللی جهت جلب اعتماد، اعتبار و رضایتمندی
 8. برقراری نظام مدیریتی پویا، کارا و آگاه در جهت مدیریت منابع مالی و انسانی

بخش های آزمایشگاه پارس طب:

مجتمع آزمایشگاهی پارس طب دارای بخش های تخصصی از جمله بخش پاتولوژی و سیتولوژی، هماتولوژی یا خون شناسی، بیوشیمی، میکروب شناسی، ایمونولوژی-سرولوژی، قارچ شناسی و انگل شناسی و بخش های فوق تخصصی مانند هورمون شناسی، تشخیص مولکولی و فلوسایتومتری می باشد.
آزمایشگاه پارس طب با همکاری پرسنل متعهد و متخصص و بکارگیری تجهیزات مدرن و تمام اتوماتیک حساس ،بسیار دقیق و براساس پروتکل ها و استانداردهای روز جهان در حداقل زمان ممکن قابلیت انجام و جوابدهی اورژانس تست های تخصصی و فوق تخصصی را دارد .

ایزوهای آزمایشگاه پاتوبیولوژی و تشخیص طبی پارس طب

 • EQAS - تشخیص مولکولی هپاتیت B
 • EQAS - بیوشیمی میکروبیوشیمی سرولوژی هماتولوژی
 • Iso-45001
 • Iso-14001
 • Iso-9001